zadzwoń: +48 500-853-100

Kredyty Chwilówki Zabrze
Pożyczki bez BIK - szybko i bezpiecznie
Kredyty konsolidacyjne - bez BIK w Zabrzu
Kredyty i pożyczki bez zdolności kredytowej w Zabrzu

Kredyty dla firm

Potrzebujesz szybkiego i w łatwy sposób zastrzyku gotówki dla swojej firmy?

Przychodząc do naszego biura kredytowego nasi fachowscy podpowiedzą rozwiązanie na kredyt dla firm, który będzie miał realny wpływ na poprawę płynności finansowej poprzez realizację planów inwestycyjnych, które staną się możliwe dzięki udzielonej pożyczce.

W przypadku kredytu dla firm w naszym biurze kredytowym nie trzeba przedstawiać żadnej analizy, która pokażę słuszność inwestycji, żadnych kosztorysów, planów, a także innych kalkulacji.

Taki kredyt jest przeznaczony na finansowanie realizowanych przedsięwzięć, których celem jest rozwój firmy oraz powiększenie wartości majątku trwałego.

Z kredytu dla firm finansowane są inwestycje materialne takie jak: zakup samochodów firmowych, maszyn, czy urządzeń, rozbudowę obiektu związanego z działalnością gospodarczą, zakup papierów wartościowych, akcji lub udziałów.

Ze względu na cel wykorzystywania środków finansowych pochodzących z kredytu dla firm wyróżnia się trzy rodzaje kredytu: kredyt na wyposażenie, kredyt na restrukturyzację, kredyt na zakup lub budowę całych obiektów przemysłowych i rolnych.

Z uwagi na potężne liczby, które towarzyszą przy udzielaniu kredytu dla firm okres jego spłacania rozkłada się nawet na kilkanaście lat. Zaletą takiego kredytu jest atrakcyjne oprocentowanie oraz brak zabespieczeń typu firmowy sprzęt.