zadzwoń: +48 500-853-100

Kredyty Chwilówki Zabrze
Pożyczki bez BIK - szybko i bezpiecznie
Kredyty konsolidacyjne - bez BIK w Zabrzu
Kredyty i pożyczki bez zdolności kredytowej w Zabrzu

Kredyty oddłużeniowe

Masz problemy z terminowym spłacaniem należności? Nasi specjaliści finansowi pomogą wydostać się Tobie z problemów finansowych oferując Ci kredyt oddłużeniowy, który pomoże pozbyć się długów oraz obciążeń komorniczych.

Kredyty oddłużeniowe są rodzajem kredytów przyznawanych osobom z bardzo skomplikowaną sytuacją finansową by - jak sama nazwa wskazuje - dać wytchnienie i oddech osobie z zawirowaną historią długów.

Z uwagi na zorientowanie na klienta oraz chęć pomocy ludziom w najtrudniejszych sytuacjach - z namni kredyt oddłużeniowy udzielony zostanie szybko w sposób łatwy i przyjemny.

W związku z tym, że osoba, która wnosi wniosek o kredyty oddłużeniowy ma często wiele aktualnych zobowiązań finansowych oraz na koncie wielostronicowy raport z BIK, pomoc w wyczyszczeniu negatywnych zapisów w w raporcie BIK jest dla nas priorytetem.

Aby móc uzyskać taki rodzaj kredytu wystarczy wypełnić specjalny formularz, w którym umieszcza się wszelkie informacje o dochodach, zobowiązaniach oraz nieruchomościach, które będą ewentualnym zabezpieczeniem kredytu. Kolejnym krokiem jest raport BIK, który jest niezbędny w celu oceny negatywnych zapisów w dotychczasowych zobowiązaniach kredytowych, żeby móc je w poźniejszym czasie skutecznie wyczyścić.

Nasi analitycy na podstawie dostarczonych dokumentów ustalają z Państwem metodę skutecznego oddłużania i jeśli zostaję ona zaakceptowana, to następuje przystąpenie do realizacji udzielania kredytu.

W wyniku udzielonego kredytu spłacane są wszelkie zobowązania, komornicy, windykowane kredyty z udzielonej pierwszej transzy.
Druga transza przeznaczana jest na spłatę jednego kredytu oddłużeniowego.

Takie rozwiązanie już niejedną osobę wydostało z poważnych zawirowań finansowych, dlatego zastosowanie takiego kredytu jest szczególnie cenne.